درباره ما

10+

سال ها تجربه

گروه تولیدی مبلمان راحتی AVECCI

AVECCI در یک نگاه

گروه تولیدی مبلمان AVECCIبا بهره گیری از طراحان و نیروی انسانی متخصص ایرانی و خارجی و پیشرفته ترین تجهیزات روز اروپا، توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را با دقت وتلاش مستمر در صنعت مبلمان به مشتریان سراسر کشور عزیزمان ایران ارائه نماید. فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه، گروه تولیدی مبلمان AVECCIرا به سوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخته است. در حال حاضر این گروه تولیدی با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری ودانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ی از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و تولید مبلمان منزل محصولات خود را با تنوع و کیفیت برتر به بازار عرضه می نماید.

تحقیق و توسعه

گروه تولیدی مبلمان AVECCI متناسب با رشد تکنولوژی و تغییر خواسته های مشتریان و نیاز بازار، تحقیق و توسعه در صنعت مبلمان و نوآوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی بعنوان یک اصل در حرکت پیشروانه دانسته و به آن عمل می نماید.

خطی مشی

کیفیت ، رضایتمندی ، اعتماد و خدمات پس از فروش، ارزشهای اساسی گروه تولیدی مبلمان AVECCI… گروه تولیدی مبلمان AVECCIکیفیت را در بکار گیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی ، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز را همواره خط مشی خود قرار داده است. در این راستا ره آورد تلاشهای مستمر گروه تولیدی مبلمان AVECCI، اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO9001-2008 وگواهینامه خدمات پس از فروش و رضایت مندی مشتریان مبتنی بر ISO10002-2004 و OHSAS ISO18001-2007 و ISO14001-2004 و برند برتر دومین نمایشگاه جشنواره فروش مبلمان منزل IFEX201 بوده است.
اکنون گروه تولیدی مبلمان AVECCI در راستای تحقق اهداف و برنامه های خویش برای مشارکت در آینده و به دنبال آن حفظ اعتماد و رضایت خریداران محصولات خویش ، این نکات را سر لوحه وظالیف خویش قرار داده است:

  • ارائه کالایی با طراحی متفاوت و پایدار
  • ارائه کالایی با کیفیت بالا
  • خدمات بعد از فروش
  • گارانتی کالا

ما همواره از نقطه نظرات شما در پیشبرد اهداف شرکت استقبال میکنیم.همچنین با در میان گذاشتن پیشنهادات و انتقادات خود در مورد محصولات ما را در جهت ارتقا سطح کمی و کیفی محصولات وخدمات یاری نمایید.برای ارتباط با ما میتوانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.منتظر شما هستیم و پیشاپیش از توجه شما سپاسگذاریم.

 

آدرس :

تهران احمدآباد مستوفی سه نوبر چهارم شرقی شهرک بهسازی خیابان افرا خیابان بلوط سالن 10 A مبلمان آوججی 
ساعت کاری : از شنبه تا چهارشنبه 8 تا 17
پنجشنبه 8 تا 13

021-56717650-53 شرکت

0912-8396880  فروش

0991-2043295 خدمات پس از فروش

0912-9451057 امور نمایندگی ها